- Vyklízení - Stránský

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Služby

Vyklízení
Hledáte služby v oblasti vyklízení bytů, rodinných domů a dalších prostor? Zajistíme veškeré vyklízecí práce na klíč včetně úklidu.

Provádíme vyklízení libovolného charakteru, jakýchkoliv prosotr, bytů, rodinných domů, půd, sklepů, stodol, střešních a půdních prostor, zahrad, bytových i nebytových prostor, kanceláří, knihoven, prodejen. Likvidace pozůstalostí včetně odvozu a uložení vzniklého odpadu na skládku. Vyklidíme a zbavíme Vás odpadů bez starostí. Jsme schopni se přizpůsobit časovým možnostem zákazníka a to včetně sobot, nedělí a svátků. S každým se domluvíme a každému se snažíme vyhovět. Všechny služby provádíme rychle, levně a spolehlivě.

Samozřejmostí je provedení hrubého úklidu vyklizených prostor.

Veškeré vyklízecí práce jsou pojištěny.


Odvoz
Odvoz veškerého odpadu, nábytku, dřeva, elektroniky, spotřebičů, plastů, papíru, kamení, suti, železného šrotu, atd.

Provádíme i jednotlivé odvozy nábytku, spotřebičů, koberců. Není problém odvézt třeba jen pračku, židle, křeslo, sedačku, počítač, apod.


Montáž nábytku
Provádíme odbornou montáž i demontáž nábytku. Pro některé občany je monžáž nábytku zakoupeného v krabicích mnohdy složitá a zdlouhavá. Starý nepotřebný nábytek odvezeme.

Ostatní řemeslné práce dle domluvy.


Údržba zeleně
Zahrada vyžaduje alespoň minimální údržbu. Nenechte si Vaši zahradu zarůst, pomůžeme Vám s její údržbou.

Sekání trávníku, náletů, pravidelná údržba zahrad, zastříhávání živých plotů, vyřezávání náletových dřevin, kácení stromů. Dále nabízíme úklid listí, likdvidaci odpadu a černých skládek.


Bourací práce a demolice
Bourací práce  demolice garáží, plotů, zdí, kůlen, pergol, přístřešků, apod.
Likvidace veškerého vzniklého odpadu.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky